You are currently viewing Wirtualny Bieg Walentynkowy “Biegnę- pomagam Gabrysi” – podsumowanie

Tuchola, 15 lutego 2021 r.

BIEG WALENTYNKOWY – CHARYTATYWNY – “BIEGNĘ – POMAGAM GABRYSI”
Do pokonania w terminie 05-11.02.2021 r. był odcinek 3 km – bieg, marsz, nordic walking, narty biegowe, sanki – w różny sposób pokonywano odcinek. Pogoda sprawiła nam niespodziankę, było dużo mrozu, ale i śniegu, a więc przepiękny baśniowy krajobraz. Większość wybrała spacer, często pokonując dłuższy odcinek niż przewidywał regulamin. Głównym celem imprezy była zbiórka charytatywna na małą dziewczynkę Gabrysię Kotyńską z Cekcyna, która pozostaje pod opieką fundacji “Zdążyć z Pomocą”. Uczestnicy indywidualnie wpłacali środki finansowe na wskazane konto. Bardzo nam miło, że do akcji włączyły się osoby spoza Nowodworka. Do udziału zgłosiło się ponad 200 osób, w tym 30 osobowa grupa sponsora z ZPUH JK Miłosz Kiedrowski oraz:

– uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego z rodzicami,

– pracownicy Liceum Ogólnokształcącego ,

– osoby indywidualne, uczniowie innych szkół,

– grupa miłośników biegania ze Śliwic,

– grupa miłośników biegania z Punktu Konsultacyjnego w Tucholi Nad Brdą 6

KLASYFIKACJA I GRATULACJE:

I miejsce pracownik Nowodworka – Olgierd BLAUMANN czas 15:06 min,

I miejsce pracownica Nowodworka – Emilia THOMS czas 21:16 min,

I miejsce uczennica Nowodworka – Anna ZALEWSKA czas 12:12 min,

I miejsce uczeń Nowodworka – Paweł PRĄDZYŃSKI czas 16:05 min.

Z pomiaru GPS wynika, że łącznie pokonano 759 km.

Z pewnością są osoby, które nie zgłosiły swojego udziału, a przyłączyły się i wsparły finansowo Gabrysię. Bardzo wszystkim dziękuję!

Oczywiście dziękuję również sponsorowi – Miłoszowi Kiedrowskiemu za ufundowanie przepięknych pamiątkowych medali oraz nagród.

Serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do wsparcia medialnego –Tygodnik Tucholski oraz przy organizacji – Marioli Wądołowskiej, Emilii Thoms i Ewelinie Ossowskiej.

W imieniu wszystkich uczestników Charytatywnego Biegu Walentynkowego organizator życzy Gabrysi i jej rodzicom dużo siły oraz wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Organizator Robert Wądołowski