Ptak Waldemar

Dyrektor szkoły

Drożdż Joanna

Wicedyrektor,  język niemiecki,    komunikacja w j. niemieckim

Baturo Sławomir

Informatyka

Bonna Alina

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Bryl Karolina

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Brzezinski Sebastian

matematyka

Bukowska Magda

matematyka

Dmisiewicz Wiktor

informatyka

Dobek Agnieszka

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Drewczyńska Emilia

geografia, chemia

Fojut Ewelina

biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Grugel Ewa

geografia

Gruntkowska Urszula

historia i społeczeństwo,   podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, doradca zawodowy, opiekun w klubie szkolnym

Jaworska Dorota

język polski, sztuka pisania

Jeziorska Honorata

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Jutrowska Agnieszka

pedagog, opiekun w klubie szkolnym

Kijora Dorota

język polski,  sztuka pisania

Krebs-Kłosowska Katarzyna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Krużyński Mariusz

wychowanie fizyczne

Kuczyńska Katarzyna

język rosyjski,  język polski,  sztuka pisania

Kuffel Bogusława

wychowanie fizyczne

Kuligowska Małgorzata

nauczyciel współorganizujący  kształcenie

Lenartowicz Danuta

biologia,  chemia,  edukacja ekologiczna

Lipiński Tomasz

język angielski,  komunikacja w j. angielskim

Lorbiecka Anna

wychowanie fizyczne

Łapka Lidia Ewa

chemia, fizyka

Okonek Alina

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

Olejnik Martyna

język polski, plastyka, sztuka pisania

Ossowska Ewelina

język polski,  sztuka pisania

Ott Mateusz

matematyka, matematyka w praktyce

Paga Paweł

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Piotrowska Urszula

matematyka, matematyka w praktyce

Poturalska Mirosława

chemia

Pryba ks. Oskar

religia

   

Redlarski Paweł

historia

Sienkiewicz-Lipińska Magdalena

język angielski,  komunikacja w j. angielskim

Stachowicz-Grabowska Katarzyna

język angielski, komunikacja w j. angielskim

Sudoł Ewa

język  niemiecki, doradztwo zawodowe

Suwalska Agnieszka

informatyka

Szczodrowski ks. Maciej

religia

Szreiber Anna

biblioteka

Wegner Aleksandra

historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja prawna

Witkowski Jacek

matematyka,  matematyka w praktyce

Wojciechowska Joanna

język angielski,  komunikacja w j. angielskim

Zakrzewska Grażyna

fizyka

Zielińska Marzena

matematyka, informatyka

Ziółkowska Dorota

wychowanie do życia w rodzinie

Ziółkowski Wojciech

edukacja dla bezpieczeństwa,  podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, w-f , zajęcia policyjno-pożarnicze

Mirosław Januszewski

zajęcia policyjno-pożarnicze