Komunikat w sprawie konsultacji przedmiotowych.

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,
zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej uruchamiamy w naszej szkole indywidualne i grupowe konsultacje przedmiotowe dla uczniów.
Biorąc pod uwagę zalecenia Ministerstwa zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego istnieje obowiązek przestrzegania przez uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły następujących zasad:
– na zajęciach grupowych może uczestniczyć do 5 uczniów,
– odległości pomiędzy stanowiskami nauki min. 1,5 m. (1 uczeń – 1 stolik),
– przy wejściu do szkoły należy bezwzględnie zdezynfekować ręce,
– zapoznanie uczniów z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole,
– obowiązuje zakaz korzystania z innych niż własnych podręczników i przyborów,
– zakaz gromadzenia się przed i po zajęciach w odległości mniejszej niż 1,5 metra,
– nie umawiają się na konsultacje uczniowie chorzy lub z domu, w którym ktoś przebywa na kwarantannie lub w izolacji,
– nie  korzystamy z szatni według zasad ustalonych przez dyrektora szkoły – informacja po wejściu na teren szkoły,
– zakaz podawania rąk na powitanie.

Procedura zapisywania się na konsultacje.
1. Korzystając z przygotowanego planu konsultacji (dostępny poniżej), wybierasz dzień i nauczyciela, wpisując się na stosowną listę. Formularz zapisów dostępny jest na dole tej strony. Wymaga zalogowania do szkolnego konta Office365.
2. Zapisy na konsultacje kończą się w przeddzień (dzień roboczy) wybranych przez ciebie zajęć o godz. 14.00

3. W pierwszej kolejności korzystamy z konsultacji online.
4. Z konsultacji stacjonarnych korzystamy po uzgodnieniu z nauczycielem, dyrektorem i za zgodą Sanepidu w Tucholi. W sytuacji, kiedy znajdziesz się poza listą zapisanych na konsultacje 5 uczniów, nauczyciel poinformuje Cię o tym fakcie. Możesz być zaproszony w przypadku rezygnacji innego ucznia lub automatycznie przepisany na kolejne zajęcia.
5. Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.

 

Klasa 3a

Przedmiot Godziny konsultacji od-do Imię i nazwisko nauczyciela
Język angielski Poniedziałek 14:30-15:00 (on-line)
Poniedziałek 14:30-15:15
(On-line). Konsultacje stacjonarne na życzenie-indywidulanie
Magdalena Sienkiewicz-Lipińska

Katarzyna Stachowicz-Grabowska

Chemia Poniedziałek 15:30-16:00
(on – line)
Mirosława Poturalska
Język polski Wtorek 14:00- 14:30 Dorota Kijora
Informatyka Wtorek, 15:00-15:30 Sławomir Baturo
Biologia Wtorek 14:30 – 15:00
(on-line)
Ewelina Fojut
biologia Środa 14:30 – 15:00 Danuta Lenartowicz
geografia Czwartek 15.00 Ewa Grugel
Język polski (P=R) Czwartek 14:30 – 15:00 (on-line) Dorota Jaworska
Matematyka (R) Piątek 14:30 – 15:00 (on-line) Mateusz Ott
Język niemiecki Piątek 15:00 – 15:30 on-line
lub:      15:00 – 15:45 stacjonarnie
Joanna Drożdż

 

 

Klasa 3b

Przedmiot Godziny konsultacji od-do Imię i nazwisko nauczyciela
Wychowanie fizyczne Poniedziałek 15:00-15:30 Anna Lorbiecka
Chemia Poniedziałek 15:30-16:00
(on – line)
Mirosława Poturalska
Język angielski Poniedziałek 14:30-15:15
(On-line). Konsultacje stacjonarne na życzenie-indywidulanie
Katarzyna Stachowicz-Grabowska
Język angielski (R) Poniedziałek 14:30-15:00
(on-line)
Magdalena Sienkiewicz-Lipińska
Historia Poniedziałek 14.30 – 15.00 (on-line) Aleksandra Wegner
Biologia Wtorek 14:30-15:00 
(on-line)
Ewelina Fojut
Informatyka Wtorek, 15:00-15:30 Sławomir Baturo
Fizyka III B 15-15.30 on-line wtorek Teresa Sobczak
Wiedza o społeczeństwie Wtorek 13.50-14.20 on-line; piątek 14.00-14.45 stacjonarnie Alina Okonek
Język polski (R) Czwartek 14:30-15:00 (on-line)
Lub 15:00 – 15:30 (jeśli dubluje się z innymi konsultacjami)
Dorota Jaworska
Język angielski Środa, 14:00 – 14:30 Tomasz Lipiński
biologia Środa 14:30 – 15:00 Danuta Lenartowicz
Geografia Czwartek 15.00 Ewa Grugel
Matematyka i matematyka w praktyce Czwartek 14:30-15:00
 ( on-line)
Marzena Zielińska
Matematyka (R) Piątek 14: 30 – 15:00 (on-line) Mateusz Ott
Język niemiecki Piątek 15:00 – 15:30 on-line
lub:      15:00 – 15:45 stacjonarnie
Joanna Drożdż

 

 

 

Klasa 3c

Przedmiot Godziny konsultacji od-do Imię i nazwisko nauczyciela
Wychowanie fizyczne Poniedziałek 15:30-16:00 Anna Lorbiecka
Język angielski (R) Poniedziałek 14:30-15:00
(on-line)
Poniedziałek 14:30-15:15
(On-line). Konsultacje stacjonarne na życzenie-indywidulanie
Magdalena Sienkiewicz-Lipińska

Katarzyna Stachowicz-Grabowska

Historia Poniedziałek 14.30 – 15.00 (on-line) Aleksandra Wegner
Chemia Poniedziałek 15:30 – 16:00
on -line
Mirosława Poturalska
Informatyka Wtorek 15:00 – 15:30 Sławomir Baturo
Język polski Wtorek 14:00- 14:30 Dorota Kijora
Wiedza o społeczeństwie. Wtorek 13.50-14.20 on-line; piątek 14.00-14.45 stacjonarnie Alina Okonek
Biologia Wtorek 14:30-15:00 
(on-line)
Ewelina Fojut
biologia Środa 14:30 – 15:00 Danuta Lenartowicz
matematyka Środa 14:30 – 15:00 Mateusz Ott
geografia Czwartek 15.00 Ewa  Grugel
Matematyka w praktyce Czwartek 14:30-15:00 Marzena Zielińska
Język polski (R) Czwartek 14:30-15:00 (on-line) Dorota Jaworska
Język niemiecki Piątek 15:00 – 15:30 on-line
lub       15:00 – 15:45 stacjonarnie
Joanna Drożdż
Język angielski Piątek 14:30 – 15:00 Jakub Keszkowski

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy