W czwartek – 21.09.2017r. odbędą się

ZEBRANIA KLASOWE RODZICÓW wg harmonogramu:

godz.

Ia, Ib, Ic LO

IIaGP, IIa, IIb LO

IIIaGP

IIIa, IIIb, IIIc, IIId LO

 

1600 – 1645

zebrania klasowe

zebrania klasowe

spotkanie w sali nr 21        - egzamin gimnazjalny 2018

spotkanie w auli szkolnej -        egzamin maturalny 2018

 

1645

spotkanie w auli

- DZIENNIK ELEKTRONICZNY

zebranie klasowe

zebrania klasowe

 

 

Po zebraniach rodziców uczniów klas III
spotkanie komitetów studniówkowych

w sali nr 16.

Proszę o przekazanie informacji rodzicom.

Nauczyciele niebędący wychowawcami

będą pełnić dyżur w wyznaczonych salach w godzinach od 1630 do 1800.

Z powodu nieobecności Pani Magdaleny Sienkiewicz – Lipińskiej zebranie rodziców uczniów klasy II c odbędzie się 29 września 2017r. o godz. 1600 .

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 28 września 2017r. o godz. 1600 w sali 32.

Zapraszam uczniów - laureatów i finalistów konkursów, ujętych w regulaminie programu, do zapoznania się z ofertą projektu - Prymus Pomorza i Kujaw.

Wnioski i całą dokumentację należy wysłać lub dostarczyć osobiście do 30 września 2017 r.

Proszę zapoznać się z regulaminem www.prymus.kujawsko-pomorskie.pl

Informacje - pedagog, A. Jutrowska


Informujemy, że 5 lipca 2017 o godz. 12.00 odbędzie się w naszej szkole kiermasz używanych podręczników do klas I liceum zgodnych z nową podstawą programową.
Kiermasz odbędzie się w holu szkoły - na parterze.
Zainteresowanych sprzedażą podręczników oraz ich zakupem serdecznie zapraszamy.
Termin kiermaszu pokrywa się z ostatecznym terminem ogłoszenia wyników rekrutacji do pierwszych klas liceum .

Już za moment wakacje, więc czas, aby wszystkie książki i podręczniki wróciły na swoje biblioteczne półki.


Zapominalscy, którzy jeszcze nie oddali książek, proszę to zrobić jak najszybciej.

Czekam na Was.
Anna Szreiber

Natalia Rozanow – I ag

 

Olga Alichniewicz – II ag

     

Wiktoria Ziółkowska – III ag

  

Oliwia Nejdrowska –  I a

   

Klaudia Gliszczyńska – I b

    

Emilia Gliniecka – I c

    

Monika Ellerik – II a

  

Danuta Lewandowska – II b

    

Marta Rak – II c

  

Michał Nelke-Redzimski – I ag

 

Olgierd Cyls – II ag

   

Szymon Szmaglinski – III ag

 

Tomasz Ciborowski - I a

  

Kuba Rutkowski – I b

 

Cezary Pilarski – I c

 

Bartosz Paluszkiewicz – II a

 

Przemek Kwasigroch – II b

Michał Barczyk – II d

 

KONKURENCJE: -

przedstawienie się – 0-5 pkt.

strój codzienny – 0-5 pkt.

numerek -

0-5 pkt.

Scenka –
0 – 5 pkt

strój – mundurek szkolny – 0-5 pkt

improwizacja taneczna –
0-5 pkt.

pytania – 0-5 pkt.

ogólne wrażenie - 0-5 pkt.

data

godzina

działania

19.06.2017

poniedziałek

8.00 – 9.00

Godzina wychowawcza

9.00 – 10.00

Koncert muzyczny – aula

10.00 – 13.00

Wielkie Grillowanie (konkurs kulinarny)

20.06.2017 wtorek

8.00 – 9.00

Godzina wychowawcza

9.00 – 11.00

Turniej sportowy – gimnazjum/turniej artystyczny (aula) – liceum

11.00 – 13.00

Turniej sportowy – liceum/turniej artystyczny (aula) - gimnazjum

21.06.2017 środa

8.00 – 9.00

Godzina wychowawcza

9.00 – 11.00

Dzień Patrona – klasy pierwsze

9.00 – 11.00

Warsztaty (pozostałe klasy) :

1.                  zumba - (maksymalnie…) - sala gimnastyczna

2.                  gry planszowe (maksymalnie 30 osób) – sala 13

3.                  zajęcia filmowe - (maksymalnie 20 osób) – sala 12

4.                  zajęcia z chemii – II – R – sala 109

10.00 – 11.00

gry i zabawy z j. niemieckiego w parach dla gimnazjum  – (maksymalnie 14 osób) - sala 112

11.00- 13.00

Wybory Miss i Mistera Nowodworka

22.06.2017 czwartek

8.00 – 13.00

Dzień z Wychowawcą (np. porządkowanie klas, lody, pizza, spacer itp.)