Zakończył się konkurs Rady Rodziców dla klas maturalnych. Próg 80 % wpłat przekroczyła tylko jedna klasa - III b - i to właśnie ta klasa otrzymała nagrodę - zwrot  50 % wpłaconej kwoty.

Gratulujemy!!!

Jednocześnie przypominamy, że konkurs dla pozostałych klas trwa nadal - do końca marca 2018 r. - tu próg wynosi 60 % wpłat.

Rada Samorządu Uczniowskiego składa wszystkim najlepsze życzenia Mikołajkowe. Zapraszamy do zabawy - Poczta Świąteczna, czekamy na Wasze życzenia !!!

Informujemy, iż z uwagi na brak kandydatów do udziału w wyborach do RSU, rada postanowiła pracować w uszczuplonym składzie do końca I półrocza. W lutym 2018 r. zwrócimy się do Was, drogie koleżanki i koledzy z prośbą o zgłaszanie swoich kandydatur, wówczas będą 4 wolne miejsca.

Liczymy, że do tego czasu nabierzecie chęci do pracy w Samorządzie Uczniowskim.

Wybory uzupełniające do RSU.

Zapraszamy chętnych uczniów - z liceum - do kandydowania w wyborach uzupełniających do RSU - są dwa wolne miejsca w radzie.
Kandydaci powinni zgłosić się osobiście do pedagoga, Pani Agnieszki Jutrowskiej - do 20 września.2017 r.

Zapraszamy do wspólnej pracy !!!

OTO NOWA RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Przewodnicząca - Aleksandra Ziółkowska - II b
Zastępca - Milena Przygoda - II a
Rzecznik ds Kulturalnych - Dominika Bucholc - I b
Rzecznik Praw Ucznia - Jakub Gabryel - II b
Sekretarz - Oliwia Nejdrowska - I a
Rzecznik ds Gimnazjum - Agata Liegmann - I ag

Oto wyniki wyborów uzupełniających do RSU z dnia 22 marca 2017 r.:

frekwencja - 62 %

najwyższa - I a - 97 %