LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W TUCHOLI Z PODZIAŁEM NA KLASY W ROKU SZKOLNYM 2012/2013. - ZSO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W TUCHOLI
 Z PODZIAŁEM NA KLASY.

 

klasa I a – 3 rozszerzenia (JP + M)

wychowawca mgr Krystyna Piliarska

 

L.p.

Nazwisko

Imię

Klasa

JA III.1

JA III.0

JN III.1

JN III.0

JR

1

Bartosik

Michał

3R JP

 

1

1

   

2

Błajek

Karol

3R M

 

1

1

   

3

Deinowska

Aleksandra

3R M

1

   

1

 

4

Gackowska

Karolina

3R M

1

 

1

   

5

Glazik

Szymon

3R JP

1

     

1

6

Graban

Daria

3R M

 

1

   

1

7

Grabowicz

Agata

3R JP

 

1

   

1

8

Grabowska

Michalina

3R M

1

   

1

 

9

Gumińska

Martyna

3R JP

1

   

1

 

10

Jeneralska

Kinga

3R M

1

   

1

 

11

Kołomyjski

Jakub

3R M

1

   

1

 

12

Lewandowska

Patrycja

3R JP

 1

 

1

   

13

Mikołajczyk

Mateusz

3R M

1

   

1

 

14

Mówińska

Jagoda

3R JP

 1

 

   

1

15

Ostrowicka

Agata

3R JP

 1

 

   

1

16

Pawelska

Joanna

3R M

1

   

1

 

17

Pękała

Michał

3R M

 

1

   

1

18

Piesik

Krystian

3R M

 

 1  

1

 

19

Przytarski

Tadeusz

3R M

 1

 

1

   

20

Sala

Oskar

3R JP

1

   

1

 

21

Sumiński

Dominik

3R M

1

     

1

22

Willigalla

Dominika

3R JP

 

1

   

1

23

Wojdak

Magdalena

3R M

 1

 

1

   

24

Żygowski

Krzysztof

3R M

 

1

1

   

 

 

 Klasa I b – 3 rozszerzenia (M)

Wychowawca mgr Alina Okonek

  

L.p.

Nazwisko

Imię

Klasa

JA III.1

JA III.0

JN III.1

JN III.0

JR

1

Błach

Miłosz

3R M

 

1

1

   

2

Błach

Bartosz

3R M

 

1

1

   

3

Brygman

Wiktoria

3R M

1

   

1

 

4

Cyls

Szymon

3R M

 

1

   

1

5

Czerwonka

Małgorzata

3R M

 

1

1

   

6

Eliasz

Dominika

3R M

 

1

1

   

7

Główczewski

Aleksander

3R M

 

1

1

   

8

Górecki

Marcin

3R M

1

   

1

 

9

Jeschke

Adriana

3R M

1

     

1

10

Kiełpińska

Justyna

3R M

1

     

1

11

Kijora

Agata

3R M

1

     

1

12

Kłosowska

Wioleta

3R M

 

1

1

   

13

Kosobucka

Michalina

3R M

1

     

1

14

Kowalik

Magdalena

3R M

1

     

1

15

Kożuch

Adrianna

3R M

1

     

1

16

Krzywdzińska

Konstancja

3R M

 

1

   

1

17

Kukielski

Marcin

3R M

1

   

1

 

18

Marcinek

Dominika

3R M

 

1

1

   

19

Oelrich

Paweł

3R M

 

1

1

   

20

Pacek

Agata

3R M

1

     

1

21

Pilarska

Izabela

3R M

1

   

1

 

22

Piotrowska

Marta

3R M

1

     

1

23

Sudoł

Marek

3R M

1

   

1

 

24

Turzyńska

Agata

3R M

 

1

1

   

25

Wegner

Filip

3R M

1

   

1

 

26

Westfal

Marcin

3R M

 

1

1

   

 

klasa I c – 2 rozszerzenia (B + G + H)

wychowawca mgr Ewa Grugel

  

L.p.

Nazwisko

Imię

Klasa

JA III.1

JA III.0

JN III.1

JN III.0

JR

1

Barabas

Dominika

2R G

1

   

1

 

2

Baranowska

Aleksandra

2R G

 

1

   

1

3

Grzeca

Dominika

2R G

 

1

1

   

4

Grzybowski

Jakub

2R H

1

   

1

 

5

Januszewski

Bartosz

2R H

 

1

   

1

6

Kapanka

Natalia

2R H

1

     

1

7

Karnowski

Jakub

2R B

1

   

 

8

Klunder

Mateusz

2R H

1

   

1

 

9

Knitter

Aleksandra

2R G

1

   

1

 

10

Kotwica

Paulina

2R B

 

1

1

   

11

Kożuch

Dominika

2R B

 

1

1

   

12

Okonek

Mateusz

2R B

1

   

1

 

13

Piesik

Łukasz

2R B

1

   

1

 

14

Piesik

Paulina

2R B

 

1

1

   

15

Pozorska

Karolina

2R H

 

1

1

   

16

Reszkowska-Lipińska

Aleksandra

2R H

 

1

1

   

17

Sontowska

Marlena

2R B

 

1

   

1

18

Szreiber

Adrianna

2R B

 

1

   

1

19

Ulatowska

Alicja

2R B

 

1

1

   

20

Urbanowska

Daria 

2R H

1

       

21

Weilandt

Dominika

2R B

1

     

1

22

Wilkońska

Urszula

2R G

1

   

1

 

23

Wojkiewicz

Patrycja

2R G

1

   

1

 

24

Wojnowska

Monika

2R G

 

1

1

   

25

Żygowska

Oliwia

2R H

1

   

1

 

 

klasa I d – 2 rozszerzenia (B)

wychowawca mgr Danuta Lenartowicz

 

L.p.

Nazwisko

Imię

Klasa

JA III.1

JA III.0

JN III.1

JN III.0

JR

1

Bartlewski

Sławomir

2R B

 

1

1

   

2

Bethke

Katarzyna

2R B

1

   

1

 

3

Drążkowska

Magdalena

2R B

 

 1    

1

4

Fijałkowska

Aleksandra

2R B

1

   

1

 

5

Gołembiewska

Angelika

2R B

1

     

1

6

Kaźmierczak

Joanna

2R B

   1    1  

7

Kęsik

Oliwia

2R B

 

 1    

1

8

Kociubowska

Patrycja

2R B

1

     

1

9

Kwaśniewska

Daria

2R B

 

1

1

   

10

Lenartowicz

Tomasz

2R B

1

   

1

 

11

Lorbiecka

Katarzyna

2R B

 

1

   

1

12

Maślankowska

Magda

2R B

1

   

1

 

13

Mikulska

Magdalena

2R B

1

     

1

14

Modrakowska

Aneta

2R B

1

   

1

 

15

Olszowa

Monika

2R B

 

1

1

   

16

Pozorski

Mateusz

2R B

 

 1  

1

 

17

Prądzyńska

Michalina

2R B

 

1

1

   

18

Ryszkowska

Eliza

2R B

1

     

1

19

Scheffs

Magda

2R B

 

1

   

1

20

Szamocka

Dorota

2R B

 

1

1

   

21

Ważna

Natalia

2R B

 

1

1

   

22

Wolszleger

Monika

2R B

1

     

1

23

Wysocka

Katarzyna

2R B

1

     

1

24

Żak

Adrianna

2R B

1

   

1

 

 

 

Logowanie